19
Sie
2021

Wysokiej jakości sprzęt oraz akcesoria do tenisa oraz badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta proponuje profesjonalny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona. Bogata propozycja produktowa obejmuje na przykład badminton polska, czyli wyroby przetestowane i z certyfikatem. Popularnym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Innego rodzaju, autorska technika to Power Cusion w butach sportowych. Isometric to technologia która odpowiada za głównie za otrzymanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie absorbuje siłę uderzenia, jaka powstaje w efekcie spadania na boisko, transeferując następne posunięcia. Nie jest dziwne, że tak innowacyjne rozwiązania cenione są przez sportowców z całego świata, a firma odpowiada za sponsoring licznych znaczących wydarzeń w świecie sportu. Szacuje się, że mniej więcej 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie internetowym polskiego sprzedawcy asortyment jest obszerny i dlatego został rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości, co pozwala prędzej orientować się w produktach promocyjnych oraz najnowszych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, czy zawodowo, znajdzie gadżety dobrane do swoich zdolności i nawyków gry. Jeżeli natomiast ktoś nie jest przekonany, na co się decydować, to może korzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Wtedy nie będzie mieć rozterek odnośnie tego, że dokonał niewłaściwego zakupu. Na stronie można nie tylko zrobić zakupy, ale dowiedzieć się, co aktualnie wydarzyło się w świecie badmintona oraz tenisa. To dla osób uprawiających określone sporty ma spore znaczenie.

You may also like...