17
Sie
2021

Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA

Sprzęt i gadżety do nurkowania od firmy TUSA można zakupić w sklepie www polskiego dystrybutora. TUSA to pionier takich produktów jakimi są zestaw maska fajka, znany z idealnie przygotowanej propozycji katalogowej. W sklepie zaopatrywać można się na przykład w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Oznacza to, że można kupić zarówno sprzęt standardowy dla amatorów, jak i bardziej rozwinięte pod kątem technologii wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA znana jest od pierwszych chwil działalności z wykorzystania optymalnych technik w nurkowaniu z fajką. Wysokiej jakości osprzęt nurkowy wyprodukowany jest zgodnie z standardami ISO 9001. Wyjątkowo rozpoznawalnym produktem firmy, proponowanym też w tym punkcie sprzedaży są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technika generuje optymalny napęd z przodu oraz gwarantuje szybką reakcję na każdy ruch nurka.

Nowatorski generator „wirów” zmniejsza napór wody, przez ruch płetwy jaki występuje w standardowych gładkich ostrzach. Opłaca się też przyglądać nowościom, kiedy kogokolwiek interesują najnowsze osiągnięcia. Dla kupujących, jacy interesują się wyrobami w niskiej cenie dostępne są natomiast akcje promocyjne. W sklepie mogą zaopatrywać się jednocześnie klienci prywatni, centra nurkowe, sklepy sportowe, doświadczeni płetwonurkowie, jak i te osoby, które dopiero planują rozpocząć własną przygodę z nurkowaniem albo nurkowaniem z fajką.

Sprzęt i gadżety do nurkowania udostępnione są w dużej liczbie, wobec czego podzielono je na działy tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Wyroby w wybranych kategoriach dokładnie scharakteryzowano, a jeżeli ktoś ma dodatkowe pytania co do asortymentu, to może je zadawać obsłudze klienta. Poza tym, można także dowiadywać się z witryny o nowościach firmowych, ale też ze świata nurkowania.

You may also like...