02
Wrz
2021

Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w pobliżu zamku Olsztyn zachęcają osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna dobierana jest jako miejsce wyjazdu przez wielu rodaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innego rodzaju kolorystyce. Dla gości udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można więc przebywać w nich samemu, z osobą bliską lub z całą rodziną. Sporym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi jest łazienka. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego Internetu.

Przepiękna lokalizacja sprawia, że osoby, które planują zwiedzić znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także idealny powód do zaplanowania do tego miejsca podróży biznesowej, ponieważ po całym dniu pracowniczym można odpocząć na łonie natury. Jeśli ktoś nie chce się kwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Detale każdego przyjazdu wyznaczone są indywidualnie. Obecność przy zamku Olsztyn to idealna opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz również na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można zdecydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie urodzin albo zorganizowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To także doskonałe miejsce pod względem warunków do przygotowania konferencji albo spotkania biznesowego. Wystarczy sprawdzić zdjęcia zajazdu i sprawdzić na stronie najważniejsze informacje, by być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzić bardzo dobrze czas, korzystając urokiem zaprezentowanego zajazdu.

You may also like...